VÁNOČNÍ STROMKY TROJAN, VOLARY : VÁNOČNÍ STROMKY - VZROSTLÉ JEHLIČNANY - ŽIVÉ PLOTY

Kontakty

Trojan Vladimír
K.V.Raise 173
Volary
Vánoční stromky Jedle ,Borovice a Smrky ze Šumavské plantáže
Mobil: 602 948 583
E-mail: abies173@seznam.cz
plantáž zázemí plantáž
VÁNOČNÍ STROMKY:VÁNOČNÍ STROMKY-JEDLE KAVKAZKÁ,VÁNOČNÍ STROMKY-JEDLE BĚLOKORÁ,VÁNOČNÍ STROMKY-JEDLE WEITI,VÁNOČNÍ STROMKY-JEDLE FRASERI,VÁNOČNÍ STROMKY-BOROVICE BLATKA,VÁNOČNÍ STROMKY-SMRKY, ze ŠUMAVSKÉ  PLANTÁŽE -Trojan-VOLARY:Živé i Řezané VÁNOČNÍ STROMKY,VÁNOČNÍ STROMEČKY

Pěstujeme vánoční stromky na plantáži,prodej vánočních stromků ve Volarech 

Vánoční stromky pro odběratele začínáme na plantáži vyznačovat od 15 září a tímto dnem přijímáme Vaše objednávky vánočních stromků. Vánoční stromky dodáváme balené v sítích,aby nedošlo k poškození během manipulace.

PĚSTUJEME Vánoční stromky z plantáže:Vzrostlé vánoční stromky a vánoční stromy před vaší firmu,obchod,zahradu

Vánoční stromky:Borovice lesní, Borovice uncinata, Jedle kavkazská,Jedle grandiska,Jedle Weiti,Jedle balsámová,Jedle fraser,Jedle korejská Smrk ztepilý, Smrk pichlavý.  Podrobně v sekci vánoční stromky

Jsme firma zabývající se pěstováním a prodejem Vánočních stromků, Vzrostlých jehličnanů a Živých plotů na plantážich v náhorní Šumavské plošině ve Volarech.Pozemky na kterých pěstujeme stromky se nachází na zemědělsky nevyuživané půdě.

Kde pěstujeme vánoční stromky:

Vánoční stromky, Vzrostlé jehličnany a Thuje pěstujeme v příznivém typu klimatu jižní části Šumavy.Díky jihozápadnímu proudění se uplatňuje fénový vliv poměrně blízkých Alp.Stejnoměrné rozdělení dešťových srážek v průběhu celého roku a mírnější oceánské podnebí prospívá pěstovaným dřevinám k stejnoměrným přírůstkům, svěžímu a bohatému jehličí.

Sazenice pro vánoční stromky si pěstujeme sami ze semene z předem uznaných výběrových stromů. Vánoční stromky máme pod stálou státní rostlinolékařskou kontrolou. Doloženo rostlinolékařským pasem. Výběr vánočních stromků probíhá již v září, kdy  vyznačíme ty, které v daném roce připravíme na Vánoční trh. Našimi zákazníky-odběrateli jsou jednotlivý občané, větší prodejci, firmy,hotely, atd. z České a Slovenské republiky a posledních letech i z příhraničí Německa.

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ